Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 18.04.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Mikroskopia bez znaczników” (grant ERC).

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

Interdyscyplinarne Seminarium Studiów ID, 16.04.2024

Zapraszamy na spotkanie seminaryjne w ramach studiów ID, w dniu 16 kwietnia br.,  godz. 17.15-18.45 w sali 329 GG MINI, ul. Koszykowa 75, pt. „Jak mierzymy obiekty trójwymiarowe i ich zmiany – czyli podstawy i zastosowania optycznych metod pomiarowych”, które wygłosi prof. Małgorzata Kujawińska z Wydziału Mechatroniki PW.

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 4.04.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Rola modelowania i badań in-situ w zakresie zmian klimatu i jakości powietrza atmosferycznego w celu ochrony środowiska i zdrowia.

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

XII i XIII konkurs MOBILITY PW (otwarte do 5 maja 2024)

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 25 marca 2024 r. zostały otwarte XII i XIII konkurs w ramach programu Mobility PW. W cele Programu wpisane zostało doskonalenie kompetencji pracowników i doktorantów Politechniki Warszawskiej oraz stymulowanie wymiany doświadczeń. Mobility PW dysponując środkami przyznanymi na te cele Politechnice Warszawskiej w ramach różnych projektów, daje możliwość uzyskania finansowania wskazanych form mobilności naukowych (od 21 dni do 3 m-cy).

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursów. Wnioski należy składać elektronicznie do 5 maja 2024 r. włącznie. Równolegle otwarte są konkursy dla pracowników PW (MOBILITY PW XII) oraz doktorantów PW (MOBILITY PW XIII)

Interdyscyplinarne Seminarium Studiów ID, 9.04.2024

Zapraszamy na spotkanie seminaryjne w ramach studiów ID, w dniu 9 kwietnia br.,  godz. 17.15-18.45 w sali 329 GG MINI, ul. Koszykowa 75, pt. „Polskie nominacje do Nagrody Nobla w chemii, fizyce i medycynie”, które wygłosi prof. Adam Proń z Wydziału Chemicznego PW.

TOPTECHNIKA - Wyzwania napotykane przy wprowadzeniu sztucznej inteligencji do urządzeń medycznych - Jerzy Orkiszewski, 21.03.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza w ramach cyklu konwersatoryjnego TOPTECHNIKA na wykład Jerzego Orkiszewskiego (US-Polish Trade Council|President, Poland in Silicon Valley|Board Member, Cutera, Inc |VP of Engineering).