W dniach 3-5 czerwca 2016 w hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się "Forum of understanding on Nanomaterials and their interdisciplinary applications", spotkanie konferencyjne z udziałem wybitnych gości, prelegentów z dziedziny nanotechnologii. W Forum wezmą udział również młodzi naukowcy, doktoranci i doktorzy, specjalizujący się w tematyce.

Dysputy pitagorejskie II

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Dysput pitagorejskich pt.”Samodzielność w świecie nauki”, 27 kwietnia 2016, godz. 16.15, sala: Mała Aula Gmachu Głównego PW.

Seminarium specjalistyczne - "Nietrywialne zastosowania optycznych zegarów atomowych", 21.04.2016 r.

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na odczyt pt. "Nietrywialne zastosowania optycznych zegarów atomowych", który wygłosi dr hab. Marek Zawada z Instytutu Fizyki, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Seminarium specjalistyczne - "Symulacja ruchu oka", 7.03.2016

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na seminarium prof. Andrew Duchowskiego pt. Symulacja ruchu oka.

Seminarium specjalistyczne - semestr letni 2016

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają w semestrze letnim 2015/2016 na Seminarium Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego.