Spotkanie Otwartych Umysłów I, 18.05.2017

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na spotkanie "O wartościach, ich źródłach oraz wpływie na życie człowieka i całych społeczeństw", które odbędzie się w dniu 18 maja 2017 r. o godz. 12.15 na Wydziale MiNI PW, w sali nr 01 przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.

Pierwsze wydarzenie z cyklu "Spotkanie otwartych umysłów" jest poÅ›wiÄ™cone rozważaniom na tematy o fundamentalnym znaczeniu: wartoÅ›ciach, ich źródÅ‚ach oraz wpÅ‚ywie na życie czÅ‚owieka i caÅ‚ych spoÅ‚eczeÅ„stw. Spotkanie z licznym gronem uczestników o otwartych umysÅ‚ach poprowadzÄ…: dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu), dziekan WydziaÅ‚u MINI PW dr Wojciech Domitrz, prof. PW, mgr Agnieszka Tomczyk, oraz dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych prof. StanisÅ‚aw Janeczko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu wydarzenia w galerii.