Spotkanie Otwartych Umysłów I, 18.05.2017

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na spotkanie "O wartościach, ich źródłach oraz wpływie na życie człowieka i całych społeczeństw", które odbędzie się w dniu 18 maja 2017 r. o godz. 12.15 na Wydziale MiNI PW, w sali nr 01 przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.

Pierwsze wydarzenie z cyklu "Spotkanie otwartych umysłów" poświęcone było rozważaniom na tematy o fundamentalnym znaczeniu: wartościach, ich źródłach oraz wpływie na życie człowieka i całych społeczeństw. Spotkanie z licznym gronem uczestników o otwartych umysłach poprowadzili: dr Leszek Mellibruda (Active Business Mind Psychologia biznesu), dziekan Wydziału MINI PW dr Wojciech Domitrz, prof. PW, mgr Agnieszka Tomczyk, oraz dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych prof. Stanisław Janeczko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.