Warsztaty Ścisłego Myślenia, Chęciny 22-24.03.2024

W dniach 22-24 marca 2024 r. w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego odbyÅ‚y siÄ™ Warsztaty ÅšcisÅ‚ego MyÅ›lenia. ZostaÅ‚y zorganizowane przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW we współpracy z Centrum Badania Ryzyka Systemowego UW ze szczególnÄ… myÅ›lÄ… o studentach indywidualnych studiów politechnicznych - studiów ID.

REKRUTACJA uzupełniająca NA STUDIA ID_ semestr letni 2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW ogłasza rekrutację uzupełniającą na indywidualne studia politechniczne - STUDIA ID w semestrze letnimi 2024, umożliwiające zdolnym studentom otrzymanie stypendium oraz realizację zindywidualizowanego toku studiów pod opieką tutora.

Dotyczy studentów II semestru studiów stacjonarnych I stopnia.

REKRUTACJA NA STUDIA ID_ semestr letni 2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW organizuje rekrutację na indywidualne studia politechniczne - STUDIA ID w semestrze letnimi 2024, umożliwiające zdolnym studentom otrzymanie stypendium oraz realizację zindywidualizowanego toku studiów pod opieką tutora.

Dotyczy studentów kandydujących na II stopień studiów stacjonarnych, którzy ukończyli studia I stopnia z wynikiem celującym.

Spotkanie Rady Programowej Studiów id w dniu 20.06.2023

W dniu 20 czerwca 2023 roku w biurze Centrum Studiów Zaawansowanych odbyło się drugie spotkanie Rady Programowej Studiów id, pod przewodnictwem dyrektora Centrum Studiów Zaawansowanych.

Spotkanie informacyjne - 24.10.2022

Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne dla studentów I roku Studiów Indywidualnych ID Politechniki Warszawskiej w dniu 24.10.2022 o godz. 16.15 w sali 123, w Gmachu Głównym PW.

***

Relacje ze spotkania ze studentami ID oraz władzami Uczelni i Radą Programową projektu znajduje się pod poniższymi linkami:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.