Konwersatorium PW - Dr Joseph Monkowski

Dr Joseph Monkowski wygłosi odczyt pt. From Tenured Professor to Silicon Valley Entrepreneur – How It Is Being Done in America", 11.06.2015

Seminarium specjalistyczne, 26.05.2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na wykład pt.„Modele ilościowe i jakościowe w diagnostyce procesów przemysłowych”

Seminarium specjalistyczne, 12.05.2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na wykład pt.„Modelowanie wieloskalowe w projektowaniu nowoczesnych materiałów inżynierskich”

Konwersatorium PW - prof. Tomasz Sosnowski

Profesor Tomasz Sosnowski wygłosi odczyt pt. Every breath you take…– zagadnienia techniczne podawania leków drogą wziewną", 21.05.2015

Rekrutacja na szkolenie dla doktorantów PW SL2015 - ZAKOŃCZONA

Zapraszamy doktorantów Politechniki Warszawskiej do ubiegania się o bezpłatny udział w szkoleniu z zakresu METODYKI ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI. Szkolenie odbędzie się w dniach 9 - 13 maja 2015 r.

Dokumenty można składać do 27 kwietnia 2015 r. w biurze Centrum Studiów Zaawansowanych, Gmach Główny PW - Pl. Politechniki 1, p.154. Szczegółowe informacje na temat szkolenia i zasad rekrutacji odnajdą Państwo w załącznikach.

Seminarium specjalistyczne, 28.04.2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na wykład pt.„Przełom w modelowaniu form przestrzennych. Cyfrowa kreacja, symulacja, optymalizacja i ewaluacja w dziedzinie architektury”- kontynuacja