REKRUTACJA uzupełniająca NA STUDIA ID_ semestr letni 2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW ogłasza rekrutację uzupełniającą na indywidualne studia politechniczne - STUDIA ID w semestrze letnimi 2024, umożliwiające zdolnym studentom otrzymanie stypendium oraz realizację zindywidualizowanego toku studiów pod opieką tutora.

Dotyczy studentów II semestru studiów stacjonarnych I stopnia.

TOPTECHNIKA - Wyzwania napotykane przy wprowadzeniu sztucznej inteligencji do urządzeń medycznych - Jerzy Orkiszewski, 21.03.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza w ramach cyklu konwersatoryjnego TOPTECHNIKA na wykład Jerzego Orkiszewskiego (US-Polish Trade Council|President, Poland in Silicon Valley|Board Member, Cutera, Inc |VP of Engineering).

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 4.04.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Rola modelowania i badań in-situ w zakresie zmian klimatu i jakości powietrza atmosferycznego w celu ochrony środowiska i zdrowia.

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

Interdyscyplinarne Seminarium Studiów ID, 12.03.2024

Zapraszamy na spotkanie seminaryjne w ramach studiów ID, w dniu 12 marca br.,  godz. 17.15-18.45 w sali 329 GG MINI, ul. Koszykowa 75, pt. “Wizja komputerowa w praktyce - wybrane podejścia i problemy”, który wygłosi prof. Agnieszka Jastrzębska z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

WYKŁADY DLA DOKTORANTÓW I STUDENTÓW PW - propozycja na semestr letni 2024

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej prowadzi międzywydziałowe interdyscyplinarne wykłady dla doktorantów w Szkole Doktorskiej PW oraz studentów i zaprasza do zapoznania się z ofertą przedmiotów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2023/2024.

Interdyscyplinarne Seminarium Studiów ID "Egzotyczne ułożenia sferyczne", prof. Stanisław Janeczko, 20.02.2024

Na ostatnie 15 min spotkania wystąpi Asahi Tsuchida, młody doktor matematyki z Japonii, który opowie o swojej drodze zawodowej i możliwościach pracy naukowej w Japonii.

Seminarium jest organizowane dla studentów ID. Może w nim uczestniczyć również cała społeczność akademicka PW.

Zapraszamy przede wszystkim studentów projektu studiów ID oraz wszystkich zainteresowanych udziałem w tych studiach.