Profesor wizytujÄ…cy - prof. Terence G. Langdon

Zapraszamy na wykłady prof. Terenca G. Langdona, wybitnego specjalisty w dziedzinie inżynierii materiałowej, z Department of Aerospace and Mechanical Engineering, University of Southern California (USA ) oraz Engineering and the Environment, University of Southampton (Wielka Brytania) / 8, 9, 13.10.2014

Rekrutacja na szkolenia dla doktorantów Politechniki Warszawskiej - SZ2014

Zapraszamy doktorantów Politechniki Warszawskiej do ubiegania siÄ™ o bezpÅ‚atny udziaÅ‚ w szkoleniach z zakresu:
1. efektywnych technik zarzÄ…dzania informacjÄ… (16-17 i 25-26 października 2014 r.)
2. komunikacji interpersonalnej i zarzÄ…dzania emocjami (6-7 i 15-16 listopada 2014 r.)

Wnioski można składać do 7 października 2014 r. w biurze Centrum Studiów Zaawansowanych, Gmach Główny PW - Pl. Politechniki 1, p.154. Szczegółowe informacje na temat szkoleń i zasad rekrutacji odnajdą Państwo w załącznikach.

Profesor wizytujÄ…cy - prof. Gerd Rudolph

Visiting Lecture - SYMPLECTIC REDUCTION AND QUANTUM GAUGE, 02.10.2014

Seminarium specjalistyczne - semestr zimowy 2014

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na cykl wykładów pt. „Problemy, metody i obliczenia wielkoskalowe oraz wyzwania modelowania inżynierskiego i biznesowego":

Profesor wizytujÄ…cy - prof. Seiji Kuroda

Zapraszamy na wykłady prof. Seiji Kurody, wybitnego specjalisty w dziedzinie inżynierii materiałowej, z National Institute for Materials Science (Japonia) / 23, 30.09.2014 oraz 02.10.2014

Uczelniana Oferta Studiów Zaawansowanych PW

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza do zapisów na wykłady w semestrze zimowym 2014.