WIOSENNE WARSZTATY MATEMATYCZNE w Wildze, 12-14 maja 2022 r.

W dniach 12-14 maja 2022 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Wildze odbyło się Sympozjum Centrum Studiów Zaawansowanych oraz Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW: WIOSENNE WARSZTATY MATEMATYCZNE.

Sympozjum zostaÅ‚o zorganizowane w celu integracji spoÅ‚ecznoÅ›ci akademickiej oraz jako platforma dyskusji, wymiany myÅ›li oraz nowych koncepcji dotyczÄ…cych ksztaÅ‚cenia na kierunkach matematycznych. W programie zalazÅ‚y siÄ™ wystÄ…pienia pracowników naukowych WydziaÅ‚u Matematyki i Nauk Informacyjnych, skierowane do studentów i doktorantów, biorÄ…cych udziaÅ‚  w warsztatach. GoÅ›ciem specjalnym sympozjum byÅ‚ prof. Lev Birbrair z Universidade Federal do Ceará, Fortaleza, Brazylia.

Zapraszamy do zapoznania się z programem warsztatów:

oraz do obejrzenia fotorelacji.