Dyrektor CSZ PW, prof. S. Janeczko gościem w Polskim Radiu

6 listopada 2017 r. profesor Stanisław Janeczko udzielił wywiadu Polskiemu Radiu, opowiadając o swoich dokonaniach zawodowych.

Link do audycji znajduje się tutaj.

Spotkanie Otwartych Umysłów II, 26.10.2017

Drugie wydarzenie z cyklu "Spotkania otwartych umysłów" pt."Otwarty Umysł Nauki XIX i XX wieku" poświęcone zostało Marianowi Smoluchowskiemu, genialnemu polskiemu fizykowi, z okazji obchodów stulecia jego śmierci.

Konwersatorium PW - "O Marianie Smoluchowskim w setną rocznicę śmierci"

Profesor Bogdan Cichocki z Instytutu Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Warszawskiego wygłosi odczyt pt. „O Marianie Smoluchowskim w setną rocznicę śmierci", 26.10.2017

Seminarium specjalistyczne - semestr zimowy 2017

Centrum Studiów Zaawansowanych PW, Wydział Zarządzania PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają w semestrze zimowym 2017 na Seminarium pt. Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego.

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - zapisy

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapisów na wykłady w semestrze zimowym 2017/2018.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów i studentów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych.

Zapisy od 18 września 2017 r. na stronach: wykłady podstawowe oraz wykłady specjalne.

Wizyta wybitnych profesorów Hokkaido University i Yokohama National University w CSZ, 04-08.09.2017

W dniach 04-08 września 2017 Centrum Studiów Zaawansowanych, na zaproszenie dyrektora CSZ prof. Stanisława Janeczko gościło znakomitych naukowców z Japonii: