Czwarte Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych PW przyznane profesorowi Ianowi Stewartowi

Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych „Kosmos Pitagorasa” Laus tibi, non tuleris qui vincula mente animoque dla profesora Iana Stewarta z Uniwersytetu w Warwick, 12.04.2018 r.

Obchody 10-lecia działalności CSZ PW - relacja

Obchody 10-lecia działalności CSZ PW odbyły się w dniu 12 kwietnia 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW. Gościem specjalnym był prof. Ian Stewart z Uniwersytetu w Warwick w Wielkiej Brytanii, który wygłosił odczyt pt. "How to Tell the Ducks from the Rabbits Mathematics of Visual Illusions".

Sympozjum "Recognition and Creation in Science and Technology",13-15.04.2018, Sterdyń

W ramach obchodów 10-lecia działalności Centrum Studiów Zaawansowanych w dniach 13-15 kwietnia 2018 r. odbyło się sympozjum pt. "Recognition and Creation in Science and Technology".

Obchody 10-lecia Centrum Studiów Zaawansowanych PW

Centrum Studiów Zaawansowanych obchodzi w 2018 roku 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji specjalny odczyt pt. "How to Tell the Ducks from the Rabbits Mathematics of Visual Illusions" wygłosi znakomity gość, profesor Ian Stewart z Uniwersytetu w Warwick w Wielkiej Brytanii, wybitny matematyk, znany na całym świecie popularyzator nauki.

Seminarium specjalistyczne - semestr letni 2018

Centrum Studiów Zaawansowanych PW, Wydział Zarządzania PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają w semestrze letnim 2018 na kontynuację Seminarium pt. Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego.

Dysputy Pitagorejskie IV, 20.03.2018

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Dysput Pitagorejskich pt. ”Moc myślenia”, 20 marca 2018, godz. 16.15 w Małej Auli Gmachu Głównego PW.