Konwersatorium PW - „U.S. Public-Private Partnerships in Space: Where We Are Going Together", 15.03.2018

John F. Hall, ekspert Polskiej Agencji Kosmicznej, wieloletni pracownik NASA wygłosi odczyt pt. „U.S. Public-Private Partnerships in Space: Where We Are Going Together", 15.03.2018

Wykład, w języku angielskim, zatytułowany "Amerykańskie partnerstwa publiczno-prywatne w działalności kosmicznej: dokąd wspólnie zmierzamy", przedstawia możliwości i doświadczenia w zakresie inwestycji publiczno-prywatnych w USA w dziedzinach transportu kosmicznego, napędów kosmicznych, serwisowania satelitów, prowadzenia habitatów oraz wszelkich innych wspólnych przedsięwzięć służących rozwijaniu technologii i potencjału na rzecz badań, eksploracji i wykorzystania przestrzeni kosmicznej.

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - zapisy

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapisów na wykłady w semestrze letnim 2017/2018.

Konwersatorium PW - "From Research to Product", 18.01.2018 r.

Profesor Jari Viik z Department of Biomedical Engineering, Tampere University of Technology (Finlandia) wygłosi odczyt pt. „From Research to Product", 18.01.2018

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2017

Sympozjum w Sterdyni „Złożoność struktur i samoorganizacja materii”

W dniach 17-19 listopada 2017 r. w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni odbyło się sympozjum Centrum Studiów Zaawansowanych pt. „Złożoność struktur i samoorganizacja materii”.

Dyrektor CSZ PW, prof. S. Janeczko gościem w Polskim Radiu

6 listopada 2017 r. profesor Stanisław Janeczko udzielił wywiadu Polskiemu Radiu, opowiadając o swoich dokonaniach zawodowych.

Link do audycji znajduje się tutaj.