Seminarium realizacji grantów dydaktycznych, 30.03.2023

W dniu 30 marca 2023 r.  w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w sali 123 odbyło się  seminarium, zorganizowane przez Centrum Studiów Zaawansowanych, dotyczące realizacji grantów dydaktycznych.

W seminarium wzięli udział: kierownik zespołu zarządzającego projektu IDUB prof. Małgorzata Lewandowska, dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych prof. Stanisław Janeczko, Wanda Borkowska [CSZ] oraz laureaci drugiego konkursu na granty dydaktyczne PW w ramach programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”: dr hab. inż. Janina Zaczek-Peplińska, prof. uczelni [Wydział Geodezji i Kartografii]; dr hab. inż. Łukasz Makowski, prof. uczelni [Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej]; dr hab. inż. Piotr Krawczyk, prof. uczelni [Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa]; prof. dr hab. inż. Andrzej Kraśniewski [Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych]; prof. dr hab. inż. Hanna Michalak [Wydział Architektury]; dr inż. Katarzyna Rędzińska [Wydział Geodezji i Kartografii]; prof. dr hab. inż. Małgorzata Jakubowska [Wydział Mechatroniki]; dr inż. Ewa Ura-Bińczyk [Wydział Inżynierii Materiałowej]; dr inż. Robert Wojtachnik [Wydział Mechaniczny Technologiczny]; dr inż. Jarosław Chudzicki, prof. uczelni [Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska]; dr inż. Jarosław Chudzicki, prof. uczelni [Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska]; dr inż. Katarzyna Umiejewska [Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska].

Beneficjencji II konkursu na granty dydaktyczne zaprezentowali efekty realizacji własnych projektów innowacji dydaktycznych, wdrożonych w roku ak. 2022/23.

Więcej informacji na temat konkursów na granty dydaktyczne IDUB.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.