Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2023

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, we współpracy ze SzkoÅ‚Ä… DoktorskÄ… PW, prowadzi miÄ™dzywydziaÅ‚owe interdyscyplinarne wykÅ‚ady dla doktorantów i zaprasza do zapoznania siÄ™ z ofertÄ… wykÅ‚adów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2022/2023.

TOPTECHNIKA - Applied AI: Outstanding Opportunities and Challenges - Artur W. Dubrawski, 14.02.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają na wykład prof. Artura W. Dubrawskiego z Carnegie Mellon University (USA), którego obszarem badań naukowych jest dziedzina informatyki.

Otwarcie V konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 19 grudnia 2022 r. zostaÅ‚ otwarty V konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów i pracowników Politechniki Warszawskiej. Nabór wniosków do 30 stycznia 2023 wÅ‚Ä…cznie. Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z zasadami konkursu.

TOPTECHNIKA - Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking - Moshe Y. Vardi, 12.12.2022

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają na wykład poprowadzony zdalnie pt. "Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking", który wygłosi Moshe Y. Vardi, izraelski matematyk i informatyk z Uniwersytetu Rice’a w Stanach Zjednoczonych.

Otwarcie IV konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 1 grudnia 2022 r. zostaÅ‚ otwarty IV konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów. Nabór wniosków do 9 stycznia 2023 wÅ‚Ä…cznie. Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z zasadami konkursu.

Konwersatorium PW - "Moja przygoda z naukÄ…", prof. Marek Konarzewski, 24.11.2022

Odczyt wygłosi profesor Marek Konarzewski - biolog, badacz i popularyzator nauki, profesor nauk biologicznych, pracownik naukowy Uniwersytetu w Białymstoku, członek korespondent PAN, prezes-elekt PAN.