Innowacje dydaktyczne - OTWARCIE II KONKURSU

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej ma przyjemność ogłosić II Konkurs na granty dydaktyczne w Politechnice Warszawskiej. Szczegółowe zasady konkursu określa Regulamin stanowiący załącznik do decyzji Rektora nr 133/2022 z dnia 25 maja 2022 r.

WIOSENNE WARSZTATY MATEMATYCZNE w Wildze, 12-14 maja 2022 r.

W dniach 12-14 maja 2022 r. w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej w Wildze odbyło się Sympozjum Centrum Studiów Zaawansowanych oraz Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW: WIOSENNE WARSZTATY MATEMATYCZNE.

Siódme Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych PW przyznane Profesorowi Władysławowi Findeisenowi, 26.04.2022

Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych

KOSMOS PITAGORASA

Laus tibi, non tuleris qui vincula mente animoque
dla Profesora Władysława Findeisena, 26.04.2022 r.

ŚWIĘTA WIELKANOCNE - ŻYCZENIA

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2022

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2021/2022.

OPEN TIME OF CAS - „Symetria w strukturze Wszechświata, symetria w biologii i fizyce”, 16.12.2021

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na otwarte spotkanie online z cyklu OPEN TIME OF CAS – Rozmowy i Rozumowania pt. „Symetria w strukturze Wszechświata, symetria w biologii i fizyce". Prelegentami będą: dr hab. Andrzej Dragan (Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski); prof. Jan Fronk (Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski); prof. Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska).