Kółko matematyczne 2010/2011 — pierwsze spotkania

Znane są już terminy i tematy pierwszych w tym roku szkolnym kółek matematycznych, organizowanych przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW i Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej.

Pierwsze zajÄ™cia dla licealistów odbÄ™dÄ… siÄ™ we czwartek, 21.X w godz. 16:30-18:00 w sali 134 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1).
Temat: Gry i strategie wygrywające. Zapraszamy też uczniów kl. III gimnazjum.

Pierwsze kółko dla gimnazjalistów (adresowane głównie do uczniów kl. I i II) odbÄ™dzie siÄ™ we czwartek, 4.XI w godz. 16:30-18:30 w sali 134 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1).
Temat: Podzielność, liczby pierwsze i złożone.

Kółka poprowadzi Joanna JaszuÅ„ska.

Grupy powyżej 10 osób prosimy o zgłoszenia mailowe. Dla osób indywidualnych nie prowadzimy zapisów, wystarczy przyjść na wybrane zajęcia. Zapraszamy!

Informacje o kolejnych spotkaniach dostępne będą tutaj oraz na stronie www.sem.edu.pl.
Uwaga: zajęcia odbywają się nieregularnie, co kilka tygodni.