Wykłady otwarte z matematyki, fizyki i informatyki — Academia Scientiarum Principalium

Academia Scientiarum Principalium — wykłady otwarte z matematyki i fizyki, 12 marca 2015

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki i fizyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Jak trafić na PW i do odpowiedniej sali?

WykÅ‚ady otwarte, organizowane przez CSZ dla studentów lat I-III i dla uczniów, odbywajÄ… siÄ™  na ogół w sali 134 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1).

Academia Scientiarum Principalium — wykłady otwarte z matematyki, 4 grudnia 2014

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Academia Scientiarum Principalium — wykłady otwarte z matematyki, fizyki i informatyki, 27 marca 2014

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki, fizyki i informatyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Academia Scientiarum Principalium — wykłady otwarte z matematyki i informatyki, 14 listopada 2013

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki i informatyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Academia Scientiarum Principalium — wykłady z matematyki, 11 kwietnia 2013