Warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

Szóste warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

logo_KFnrD_2014

Grafy — wybrane zagadnienia

W dniach 12-15 grudnia 2014 r. odbyły się szóste warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ, zatytułowane Grafy — wybrane zagadnienia. Uczestnikami byli najzdolniejsi młodzi miłośnicy matematyki — podopieczni KFnrD.

PiÄ…te warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

logo_KFnrD_2014

Gry

W dniach 31 maja-1 czerwca 2014 r. odbyły się piąte warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ, zatytułowane Gry. Uczestnikami byli najzdolniejsi młodzi miłośnicy matematyki — podopieczni KFnrD.

Czwarte warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

Ile tego jest? Elementy kombinatoryki

W dniach 13-16 grudnia 2013 r. odbyły się czwarte warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zatytułowane Ile tego jest? Elementy kombinatoryki. Adresatami byli najzdolniejsi młodzi miłośnicy matematyki — podopieczni KFnrD.

Trzecie warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

Geometria — proste i krzywe

W dniach 14-16 grudnia 2012 r. odbyły się trzecie warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zatytułowane Geometria — proste i krzywe. Adresatami byli najzdolniejsi młodzi miłośnicy matematyki — podopieczni KFnrD.

Drugie warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

Elementy teorii liczb i kryptografii

W dniach 16-18 grudnia 2011 r. odbyÅ‚y siÄ™ drugie warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zatytuÅ‚owane Elementy teorii liczb i kryptografii. Adresatami byli najzdolniejsi mÅ‚odzi miÅ‚oÅ›nicy matematyki — podopieczni KFnrD.

Elementy Teorii Grafów

W dniach 17-19 grudnia 2010 r. odbyÅ‚y siÄ™ Warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zatytuÅ‚owane Elementy Teorii Grafów. Adresatami byli najzdolniejsi mÅ‚odzi miÅ‚oÅ›nicy matematyki — podopieczni KFnrD.