Szóste warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

logo_KFnrD_2014

Grafy — wybrane zagadnienia

W dniach 12-15 grudnia 2014 r. odbyły się szóste warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ, zatytułowane Grafy — wybrane zagadnienia. Uczestnikami byli najzdolniejsi młodzi miłośnicy matematyki — podopieczni KFnrD.

W warsztatach udział wzięło 18 gimnazjalistów z całej Polski, głównie uczniów klasy III. Odbyło się 10 wykładów, poświęconych różnym aspektom teorii grafów z punktu widzenia matematyki i informatyki teoretycznej. Dostępny jest szczegółowy harmonogram warsztatów:

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci to organizacja pożytku publicznego, która od ponad 30 lat zajmuje się opieką nad najzdolniejszą młodzieżą, organizując liczne obozy naukowe, warsztaty badawcze, seminaria, koncerty, wystawy i innego rodzaju spotkania.

Informacje dotyczÄ…ce wczeÅ›niejszych edycji wspólnych warsztatów KFnrD i CSZ oraz innej dziaÅ‚alnoÅ›ci CSZ adresowanej do mÅ‚odzieży znaleźć można w dziale Dla uczniów i studentów lat I-III.