Wykłady otwarte z matematyki, fizyki i informatyki — Academia Scientiarum Principalium

Academia Scientiarum Principalium — wykłady z matematyki i informatyki, 7 marca 2013

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki i informatyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych

Academia Scientiarum Principalium — wykłady z matematyki 22 listopada 2012

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Wykłady otwarte z matematyki, fizyki i informatyki 12 kwietnia 2012

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki, fizyki i informatyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Ars Mathematica 15 marca 2012

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną sesję wykładów otwartych Ars Mathematica, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Ars Mathematica 12 stycznia 2012

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych Ars Mathematica, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.

Wykłady popularne z matematyki 7 kwietnia 2011

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej i Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej zapraszają na czwartą sesję

Wykładów popularnych z matematyki,

adresowanych do licealistów, nauczycieli, studentów kierunków ścisłych i wszystkich innych zainteresowanych